+421 905-250-503 | +421 919-141-281 pvm.slovakia@gmail.com

Stavebniny

Klienti z Handlovej, Prievidze i z celého Trenčianskeho kraja vedia, na koho sa obrátiť, aby dostali to najlepšie medzi stavebnými materiálmi, či už sa stavebníctvu venujú profesionálne, alebo len potrebujú zariadiť drobné murárske práce na svojom dome. V stavebninách v Handlovej a v sklade v Prievidzi PVM Slovakia sa špecializujeme predovšetkým na izolačné materiály a k dispozícii máme to najlepšie, čo je na trhu v nasledujúcich oblastiach k dispozícii:

  • tepelná izolácia
  • akustická izolácia
  • protipožiarne izolácie

Vieme Vám poradiť, ako získať materiály s najlepšími izolačnými vlastnosťami i ako s nimi pracovať, aby skutočne splnili Vaše požiadavky a zároveň Vašej stavbe umožnili dýchať. K dispozícii máme veľa materiálov na rôzne účely a v rôznych cenových reláciach. Pre svojich klientov vieme skombinovať tie najlepšie ekologické i ekonomické vlastnosti.

Všetky produkty, ktoré aktuálne nemáme na sklade, pre Vás radi rýchlo objednáme. Je len na Vás, ako bude Vaše stavba vyzerať, my sme tu nato, aby sme Vám pre ňu poskytli čo možno najlepšie poradenstvo.