+421 905-250-503 | +421 919-141-281 pvm.slovakia@gmail.com

O firme

V spoločnosti PVM Slovakia sa dlhodobo venujeme všetkému, čo súvisí s izoláciami, nech už ide o zatepľovacie systémy, protipožiarne izolácie, alebo akustické izolácie. V meste Prievidza, pre Vás prevádzkujeme sklad s tepelnými, akustickými a protipožiarnými izoláciami, ktorý je špecializovaný práve na izolácie, suchú výstavbu a zatepľovacie systémy a kde si vyberiete medzi veľkým množstvom tých najlepších izolačných materiálov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Okrem samotného predaja a dodávok izolačných materiálov sa venujeme i ich montáži alebo službám v oblasti suchej výstavby. Či už teda staviate rodinný dom, alebo ste živnostníkmi v oblasti stavebníctva, vždy Vám vieme ponúknuť ucelený servis, ktorý Vás svetom izolácií prevedie od A do Z. Radi pozorne vypočujeme i Vaše požiadavky a postaráme sa o to, aby ste od nás dostali balíček služieb šitý na mieru. Skúste sa nám ozvať a spýtať sa na všetko, čo Vás v oblasti izolácií zaujíma! Budeme sa na Vás tešiť. V meste Handlová prevádzkujeme kamennú predajňu stavebnín, kde ponúkame kompletný stavebný materiál.

Čo konkrétne v ponuke spoločnosti PVM Slovakia nájdete?

Veľká časť našej činnosti sa zameriava na predaj kompletného stavebného materiálu v našej prevádzke v Handlovej. Najväčšie skúsenosti máme práve s izolačnými materiálmi, a tak sa aj tí najnáročnejší klienti môžu spoľahnúť, že u nás nájdu produkty, ktoré stoja za to. Naša ponuka obsahuje mimo iného:

  • tepelné izolácie
  • zvukové izolácie
  • protipožiarne izolácie
  • kompletný stavebný materiál (murovacie materiály, omietky, betóny, stavebná chémia, spojovací materiál, sadrokartóny, izolácie a ďalšie)
  • požičovňa stavebného lešenia STEINER
  • preprava stavebného materiálu dodávkou do 1,5t

Priamo v predajni sa stretnete s našimi profesionálmi, ktorí majú v oblasti stavebníctva dlhoročné skúsenosti a tak Vám dokážu pomôcť s výberom špičkových stavebných materiálov a uľahčiť Vám orientáciu v technických parametroch jednotlivých materiálov a produktov. Nech už staviate čokoľvek, máme pre Vás vždy riešenie!

Okrem predaja sa náš tím venuje aj realizácii kontaktných zatepľovacích systémov s minerálnou vatou. Venujeme sa hlavne realizácií zatepľovania rodinných domov. Kontaktné zateplenie fasády s minerálnej vaty má výhody: difúzia, tvarová stálosť a nehorľavosť. So zatepľovaním rodinných domov máme dlhoročné skúsenosti a sme zvyknutí pracovať precízne, dbáme na správnosť aplikácie.
Čo z oblasti stavebníctva a izolácií zaujíma Vás? Zavolajte nám a dajte nám vedieť, ako presne by ste si spoluprácu s nami predstavovali, alebo sa zastavte rovno v našej prevádzke v Handlovej
Otváracie hodiny predajne

Pondelok 7:00 – 16:00
Utorok 7:00 – 16:00
Streda 7:00 – 16:00
Štvrtok 7:00 – 16:00
Piatok 7:00 – 16:00
Sobota 8:00 – 12:00